Výsledek obrázku pro platba kartou

Otevírací doba:

NA ZÁKLADĚ online REZERVACE

nebo volejte:

605 952 761

Jsme na Facebooku:

 

TOPlist

 

Parkování přímo
před obchodem
ZDARMA
po dobu 30 min.
 
 
 


 

 

 

 

 

TOPlist

KONTAKTY

Ing. Ivana Hanusová
Ptácká 155
29301 Mladá Boleslav
tel: +420 605 952 761
napište nám
info@mb-detskaobuv.cz

INFORMACE

arr3DOPRAVA Ceník dopravného na e-shopu www.mb-detskaobuv.cz: 1, Platba předem převodem na účet Doručení... arr3EXPRESNÍ ROZVOZ PO MBExpresní rozvoz po Mladé Boleslavi Doručení balíku přepravní společností až k Vám domů nebo do... arr3VĚRNOSTNÍ PROGRAMPro stálé zákaníky nabízíme věrnostní program. SLEVA ZPŠ Nabízíme 5% slevu pro pojištěnce... arr3DÁRKOVÉ POUKAZYHodnotu i motiv poukazu (svátek, narozeniny, první botičky, vánoce, Mikuláš, botičky na první školní... arr3E-shop: platební a dodací podmínkyDodací podmínkyObjednané zboží bude dle dispozic odesláno prostřednictvím kurýrní společnosti GLS na... arr3E-shop: obchodní podmínkyObchodní podmínky Všeobecná ustanovení  Obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém... arr3E-shop: GDPRPodmínky ochrany osobních údajů  I. Základní ustanovení Správcem osobních údajů podle čl. 4 bod...

ZBOŽÍ V AKCI

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

 
 


» MŠ Kněžmost - podoskop
PC vyšetření chodidel dětí v Mateřské škole v Kněžmostě

6.5.2014 - s potěšením jsme zafinancovali počítačové vyšetření chodidel dětí ve třech třídách Mateřské školy v Kněžmostě, které provedla paní Eva Lásková ze Střediska péče o nohu z Mladé Boleslavi.

Rodiče zdarma získají podoskopický snímek dítěte, písemné vyhodnocení vyšetření, ale především i doporučení na případnou další péči (cvičení, kineziotaping). Jsme rádi, že se tedy nejednalo pouze o holé vyšetření, ale rodiče mají s dítětem možnost v blízkosti svého bydliště na zakladě dalších konzultací s paní Láskovou zahájit specializované cvičení se zaměřením na správný vývoj dětských nohou.

Doporučujeme návštevu webových stránek

Střediska péče o nohu: www.znackovedite.czNDQwN